Kocaeli Devlet Hastanesi'nde "1-7 Nisan Kanser Haftası" etkinliklerinde hastane çalışanları da unutulmadı. Kanserde farkındalık oluşturmak ve erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla hastane çalışanlarına kanserin türlerini sembolize eden farklı renkte kurdeleler takıldı.
Tıbbi sosyal hizmet birimi tarafından organize edilen etkinliğe sağlık çalışanları yoğun ilgi göstererek kanser gibi önemli bir konuda yapılan sosyal sorumluluk faaliyetine destek vererek örnek bir davranış sergiledi.
![895f20f5-c3c1-42ca-a6df-367e665a57c1.jpg 895f20f5-c3c1-42ca-a6df-367e665a57c1.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/309325/0/895f20f5-c3c1-42ca-a6df-367e665a57c1jpg.png)
![WhatsApp Image 2019-04-03 at 11.34.59 (4).jpeg WhatsApp Image 2019-04-03 at 11.34.59 (4).jpeg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/309326/0/whatsapp-image-2019-04-03-at-113459-4jpeg.png)