Kalite Ekip Listesi


Hasta Güvenliği Komitesi

1.Uz. Dr. Ömer Dağ  Başhekim Yrd.

2.Abdullah Kağanoğlu İdari ve Mali İşler Müd. Yrd.

3.Nurşen Demirci Sağlık Bakım Hiz. Müd. Yrd.

4.Arzu Kahya Kalite Yönetim Direktörü

5.Uz. Dr. Ayhan Uygun Dahili Branş

6.Uz. Dr. Özkan Yapıcı Cerrahi Branş

7.Uz. Dr. Dilagah Turan Patoloji Lab.

8.Uz. Dr.Vildan Kılıç Yılmaz

9.Aynur Öztürk Eczacı

10.Muttalip Üzmez Bilgi İşlem Otomasyon Sor.

11.Figen Şahiner Nöroloji Kliniği Sor. Hem.

12.Tuğba Turan Yoğun Bak. Sor. Hem.

13.Semra Özçınar Lab.Tek.

 

Çalışan Güvenliği Komitesi

1. Uz. Dr. Yalçın Tamer Başhekim Yrd.

2. Sağlık Bakım Hiz. Müd.

3.Tahsin Karabulut İdari Ve Mali Hiz. Müd. Yrd

4. Arzu Kahya Kalite Yönetim Direktörü

5.Uz. Dr. Hamdiye Tutan Çulha

6. Şeyda Öznesin Enf. Kontrol Hemşiresi

7. Halil İbrahim Kaya Güvenlik Amiri

8. Aykut Cem Kaya Psikolog

9. Erkan Türk Acil Sor Hem.

10. Atalay Özavcı Rad. Sor. Tek.

11.Şevki Şahin İş Güvenliği Uzmanı

12.Özlem Uçar Ameliyathane Sor. Hem.

Eğitim Komitesi       

1.Uz. Dr. Yalçın Tamer Başhekim Yrd.

2.Tahsin Karabulut İdari Ve Mali İşler Müd.

3. Sağlık Bakım Hiz. Müd.

4.Arzu Kahya Kalite Yönetim Direktörü

5.Uz. Dr. Meltem Özbek Nükleer Tıp

6.Uz. Dr. Cemalettin Cihangir Cer. Branş

7.Semra Şahinkaya Eğitim Hemşiresi

8.Selda Balta Eğitim Hemşiresi

9.Ramazan Yadigâr Sosyal Hizmet Uzmanı

10.Hülya Bodur Onkoloji Sor. Hem.

11.Ferit Koç Lab.Sor.Tek.

12.Alime Karataş Diyabet Hem.

Tesis Güvenliği Komitesi

1.Uz. Dr. Yalçın Tamer Başhekim Yrd.

2. Tahsin Karabulut İdari Mali İşler Müd.

3.Gülçin Karadeniz Sağlık bakım Hiz.Müd.Yrd.

4.Uz. Dr. Çiğdem Edincik Rad.Onk.Uzm

5.Salih Saygılı Sivil Savunma Uzmanı

6.Arzu Kahya Kalite Yönetim Direktörü

7.Mustafa Uzunoğlu Başteknisyen

8. Halil İbrahim Kaya Güvenlik Amiri

9. Cengiz Arısoy Tıbbı Cihaz Yön Sor.

10.Şevki Şahin İş Güvenliği Uzmanı

11.Ferit Koç Lab.Sor.

İlaç Yönetim Ekibi

1.Uz. Dr. Ömer Dağ Başhekim

2.Semra Şahinkaya Eğitim Hemşiresi

3.Selda Balta Eğitim Hemşiresi

4.Uz. Dr. Levent Aslan Cer. Branş

5.Uz. Dr. Faruk Çeçen Dahili Branş

6.Serap Delilbaşı Baş Eczacı

7.Uz. Dr. Ezgi Ergün Anestezi ve Reanimasyon Uzm.

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

1.Uz. Dr. Yalçın Tamer Başhekim Yrd.

2.Tahsin Karabulut İdari Ve Mali İşler Müd.

3. Sağlık Bakım Hiz. Müd.

4. Arzu Kahya Kalite Yönetim Direktörü

5.Uz. Dr. Hasan Naz Enfeksiyon Hastalıkları

6.Uz. Dr.Mesure Çelik Enfeksiyon Hastalıkları

7.Uz. Dr. Nurcan Genel

8.Uz. Dr. Bekir Eraldemir Cer. Branş

9.Uz. Bülent Uzun Mikrobiyoloji

10. Serap Delilbaşı Başeczacı

11.Şeyda Öznesin Enfeksiyon Kontrol Hem.

Nutrisyon Komisyonu

1.Uz.Dr.Ömer Dağ Başhekim Yrd.

2.Uz.Dr.Nurcan Genel

3.Uz.Dr.Gülhatun Kılıç Dervişoğlu

4.Uz.Dr.Abdullah Yılmaz

5.Uz.Dr.Abdullah Avcı

6.Ecz.A.Serap Delilbaşı

Antibiyotik Kontrol Ekibi

1.Uz. Dr. Adem Çakır Hastane Yöneticisi

2.Uz. Dr. Hasan Naz Enfeksiyon Hast.

3.Serap Delilbaşı Başeczacı

Bilgi Yönetim Ekibi

1. Uz. Dr. Ömer Dağ Başhekim Yrd.

2. Muttalip Üzmez Bilgi İşlem Sorumlusu

3.Berkan Koç Bilgi İşlem Personeli

 

© Kocaeli Devlet Hastanesi 2017